piątek, 26 kwietnia 2013

Duży poziom wody na Bugu

Witajcie! udało mi się już przejść w zwykłych gumiakach na wał. Wziąłem rower i pojechałem aż za Zagórze. Widoki niesamowite, wszystko na około jest zalane, mnóstwo wody, sporo różnego rodzaju ptactwa i bobry. Nagrałem krótki Filmik, do którego link daję TUTAJ- ZOBACZCIE TO KRÓTKIE NAGRANIE strasznie wiało- wracałem pod ten silny wiatr, niezły wysiłek. A tu poniżej całe mnóstwo zdjęć- nie wiem ile się ich tu zmieści ale postaram się wrzucić ile się da! - no i macie- wersja posta dla wytrwałych xD - 59 Zdjęć! :) Pozdrawiam wszystkich!

5 komentarzy:

 1. Świetne zdjęcia,pokazują ogrom wody.Problem mają rolnicy.Dobrze,że zabudowania są na wzniesieniach.Tylko ptactwo wodne jest zadowolone.U nas w G.Sowich,wczoraj było 28 stopni w cieniu,dzisiaj jest 8.Pozdrawiam:))

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam i dziękuję! :) Oby ten problem był jak najbardziej lokalny, bo jak coś to chleb będziemy piekli z plew.. ale może za tydzień wszystko ruszy jak obeschnie. U nas z deszczem póki co łaskawie. Jak nie spłynie kolejna porcja znowu od wschodu, to będzie dobrze. U nas też gorąco, nawet dziś było 22 stopnie ale już z lekką mżawką, więc powietrze chociaż się odmieniło.. Serdecznie pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. "www.youtube.com/watch?v=ZUuAswpdgvY"
  Pozdrawiam:))

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękne zdjęcia :) Hania.

  OdpowiedzUsuń