sobota, 13 kwietnia 2013

Ruszyła wiosna- ruszyła woda

Witajcie! Szczególnie ciepło witam Pana Henryka- niestety nie udało mi się dostać nad Bug. U nas poziom wody gwałtownie wzrósł i trzeba by było chyba traktorem próbować przejechać. w zwykłych gumiakach nie chciałem ryzykować... wracając ze sklepu zrobiłem 3 krótkie nagrania, do których linki wrzucę tutaj. nie miałem aparatu ale pogoda sprzyjająca więc poświęciłem chwilę, żeby uwiecznić te widoki bynajmniej w telefonie. W związku z taką pogodą mam też więcej obowiązków na podwórku itp. ale przyjemnie się robi cokolwiek na dworze w taką pogodę. Serdecznie ciepło i wiosennie pozdrawiam wszystkich i proszę o przysyłanie zdjęć z okolic i z terenu NPK ! Filmik 1 Filmik 2 Filmik 3

2 komentarze:

 1. Witam!Sporo tej wody,a w górach jeszcze mnóstwo śniegu.200 metrów od tej"Patelni"mieszkałem.Na tym zakręcie w kształcie S było dziesiątki wypadków.Tym razem były tylko takie jak widać na filmach.
  "41 Rajd Świdnicki 2013-Odcinek Testowy by Oes Records-youtube"
  "41 Rajd Świdnicki 2013-Wypadek braci Bębenek-kostka walimska-youtube"
  "41 Rajd Świdnicki dzień 1-youtube"
  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam! :) Fajnie po oglądać! Świetna sprawa- w lesie widać jeszcze sporo śniegu. U nas w lasach podobnie. Ma być w tym tygodniu cieplej to może w końcu zginie.Następnego dnia po nagraniu przybyło około 20cm wody po opadach deszczu ale może teraz zacznie spadać. Oby zbyt dużych podtopień nie było. u nas niestety rajdów niema - kiedyś był wyścig rowerowy, jakoś w zeszłym roku :) . Ale jak będzie cieplej to mamy tu wielu amatorów wyścigów- co i rusz się jakiś rozbije albo zakończy życie. Póki co mamy spokój- cieszmy się pogodą! Pozdrawiam serdecznie!

   Usuń