niedziela, 18 sierpnia 2013

Piękne Lato

Witajcie! Ciągle gorąco, żniwa w pełni. Wrażliwym jak ja daje się we znaki aktywność słońca. rozdrażnienie, senność itp itd. Ale tu nie o tym.. z ciekawości oczywiście podjechałem na drugą stronę wsi, żeby po patrzeć jak krajobraz wygląda w trakcie żniw... piękne widoki, zapach bluszczu przy rowie czy ciepłe powietrze z nad rżyska... ludziom ze wsi nie trzeba opowiadać- wiadomo! Na zdjęciach tego zamieścić się nie da... ale.. mamy piękne lato. Oto kilka fotek.. Pozdrawiam serdecznie :) wszystkich!

7 komentarzy:

 1. Ja takie widoki uwielbiam.Wczoraj oglądałem podobne z wysokości prawie tysiąca metrów.Z Gór Sowich rozpościerają się przepiękne widoki na tereny nizinne okolic Dzierżoniowa,Wrocławia,Świdnicy.
  Lubię jak słońce mocniej przygrzewa,nie przeszkadza mi to,ale rozumiem wszystkich którym taki skwar utrudnia normalne życie.W stogach słomy lisy robią sobie kryjówki,z których trudno je wywabić.Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :) Nie wiedziałem tego o lisach. Ja też źle znoszę upał niestety ; / ale jakoś dałem rade w te upały. Niestety w przyszłym roku będą większe... A widoki nie powtarzalne. Mogę po zazdrościć z powodu lęku przestrzeni, czasami podziwiam takie widoki na zdjęciach ale też miękie nogi mi sie robią.. :) Pozdrawiam!

   Usuń
 2. Straszą mroźną zimą i epoką lodową:)"www.dailymotion.com/video/x10p467_mala-epoka-lodowa-tadeusz-mrozinski_tech"
  :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Straszą mroźną zimą i epoką lodową:)"www.dailymotion.com/video/x10p467_mala-epoka-lodowa-tadeusz-mrozinski_tech"
  :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Obejrzałem materiał...przyznam, że mam zdolności jasnowidzenia i niestety taki czas nadchodzi- tak jak zostało tu powiedziane. Będą duże mrozy i zima sięgnie zimy, nie widzę dat ale.. ten cykl jest rzeczywisty. Mrozy w tym roku moim zdaniem u nas sięgną -40 stopni. Wracając do materiału- bardzo ciekawy i edukacyjny, bym powiedział.. Pozdrawiam serdecznie :))

  OdpowiedzUsuń
 5. Trzeba będzie dokupić węgla,bo nigdy nic nie wiadomo.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No i ja zamierzam więcej kupić. pozatym dobrze mieć żywnosci pod dostatkiem... :) lodowiec sie roztapia i wody przybędzie a w naturze nic nie ginie.. :) niestety .. musimy sobie poradzić...

   Usuń