piątek, 9 sierpnia 2013

Gorący i suchy sierpień

Witajcie! Upały dają się nam wszystkim we znaki.. paradoksalnie w niektórych regionach spustoszenie sieją burze.. niestety taki czas. Ocieplenie klimatu pokazuje swoje oblicze. Tak samo jak teraz mamy do czynienia z upałem tak i zimą będą podobne mrozy Woda na Bugu zaczyna szybko opadać a trawy schną bardzo szybko. Żniwa w pełni.. jednak lekki deszcz na pewno by się przydał... W ten upał i ja nie czuje się najlepiej ale wyrwałem się od robót w domu- wiśnie i ogórki w tym roku obrodziły. Jabłka też szybko gniją, nawet na drzewach już. Nie pozostaje nic innego jak tylko próbować się dostosować do nowych warunków. Oto kilka zdjęć ze standardowej rundy po okolicy. Dodam jeszcze że zdjęcia z kocertu Borysowego gdzie grała m in. Kasa Chorych, która zauroczyła mnie swoim repertuarem, no ale nie tylko! Cały koncert był super! Śpiewały też śliczne dziewczyny i zabawa była udana. Zdjęcia z tego wydarzenia dostępne są na moim profilu w Google + TUTAJ POWINNY BYĆ
Pozdrawiam wszystkich serdecznie! A i przepraszam za nienajlepszą jakość fotek ale mam zepsutą matrycę i korzystam tylko ze starego tv który służy mi za ekran niestety ledwo widać na nim literki. Jak zrobi sie chłodniej to pewnie dodam jakies inne zdjęcia ;) Pozdr.

2 komentarze:

 1. Ale piękna kukurydza!A jak wyglądają żniwa,rolnicy zadowoleni ze zbiorów?Po żniwach przydał by się kilkudniowy deszczyk.U nas ponad dwa tygodnie było 37st.C w cieniu.
  :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :)) U nas też grzało- było 38 nawet. A żniwa.. to różnie w niektórych miejscach dobrze a miejscami słabo. Ja mam tylko kawałek za stodołą i u mnie mieszanka obrodziła. A u ludzi to różnie... Pozdrawiam!

   Usuń