wtorek, 17 września 2013

Deszczowy wrzesień

Witajcie! Taka pogoda potrafi zepsuć humor, począwszy od tych którzy muszą pracować czy to w budynkach a zwłaszcza tym naszym rolnikom na polu. Trzeba sobie szukać zajęć i organizować czas tak żeby nie dopadła nas depresja. Dziś rano udało mi się zrobić kilka zdjęć.. było tak przyjemnie i ciepło, że aż chciało się spacerować. Gdy już nabrałem ochoty i chciałem jechać w inne miejsca to się rozpadało. no ale kilka zdjęć mam.. :) Pozdrawiam wszystkich i nie dajcie sie przeziębieniom i grypie! Nie przegrzewajcie sie i bierzcie witaminki.. :)

4 komentarze:

 1. Wspaniale ukazujesz piękno swojego regionu na zdjęciach.Tam u Ciebie jest jak w Edenie,nie ważne czy pada deszcz czy świeci słońce,jest zawsze uroczo.
  *****Moje Podlasie****
  Moje Podlasie;kraino dziewicza,
  W Bugu i Narwi wpleciona ramiona,
  Jezior błękitem do siebie przekonasz,
  Magią bajecznej przyrody zachwycasz.

  Nieba lazurem wierności mnie uczysz,
  Po to,by w życiu cię nigdy nie zdradzić.
  Pięknem zieleni nadzieję zasadzasz,
  Ciszą puszczańską zniewalasz mą duszę.

  Jesteś obiektem miłości,tęsknoty,
  Miejscem,gdzie żyją narody pospołu.
  Lud tu spokojny,gościnny,wesoły.
  Twoim ścieżynom są wierne me stopy.
  (Skaut)

  W tym uroczym miasteczku się urodziłem,chodziłem do szkoły,ganiałem po górach(ganiam dalej:)),pracowałem,chodziłem do kościoła.Tu spoczywają moi bliscy,koledzy,sąsiedzi którzy przybyli na te ziemie po wojnie.
  "www.youtube.com/watch?v=sGPK9bKcAYM"
  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję za miłe słowa..staram się przekazać magię mojej okolicy. Cieszę się że się podoba :) ! Mnie urzekają widoki i tajemnice Gór Sowich... te całe kompleksy podziemne i obiekty latające.. to ciekawa historia. Podoba mi się też muzyka i piosenki w tym filmiku, też takie proste a trafiają do serca. Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kilka ciekawostek z okolic"RIESE".Pierwsza książka dotycząca tego miejsca,warto przeczytać:"zbigniewdawidowicz.republika.pl/księstwo1.html"
  "MUCHOŁAPKA"-inaczej Muzeum Militariów"MOLKE"udostępnione do zwiedzania w lipcu 2013 roku:"www.youtube.com/watch?v=uckuLowACfI"
  "forum.historia.org.pl/topic/6387-riese-olbrzym-ksiaz/
  "www.youtube.com/watch?v=te6-tNqklAk"
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 4. Dzięki za materiały! :) nie miałem czasu wszystkiego przejrzeć ale zrobie to na spokojnie. Pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń