piątek, 21 czerwca 2013

Przejażdżka nad Bug

Hej! Tym razem pojechałem nad Bug , gdzie dawno mnie nie było, drogą przez zagórze, przy bugu i do wsi. Dawna plaża- dziś już porośnięta.. tylko wspomnienia zostały. Dziś ziele pokrzywy a kiedyś piękny piasek i grupki turystów i miejscowych, było sie gdzie po opalać a płytka woda dobra dla dzieci. Bardzo fajne miejsce. Przy lasku robiło się ogniska... nawet dla mnie mnóstwo wspomnień. Przed wami kilka fotek z małego objazdu zagórza. Pozdrawiam serdecznie wszystkich ;)

7 komentarzy:

 1. Jest co zwiedzać (:

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. wybitnych budowli to tu nie ma ;p ale to park krajobrazowy :)) więc jak ktoś lubi przyrodę to ile sił w nogach można spacerować i jeździć. Rower samochód terenowy i hulaj dusza! tereny rozległe i krajobrazy piękne! :) Pozdrawiam! :))

   Usuń
  2. No jak kto co widzi :)

   Usuń
  3. Ale tu sie pozmieniało. Pozdro!!

   Usuń
  4. no niestety- nie chodzą ludzie i zarosło- troche szkoda. Ale po spacerować można.. Pozdrawiam serdecznie ;)

   Usuń
 2. Zazdroszczę bliskości wody,bo lubię kajaczkiem popływać.Rowerem też dużo lżej,bo u nas w górach to trzeba wytężać siły na"maxa".Może to Cię zainteresuje:
  "mjakmarzenie.blogspot.com".Pozdrawiam-życzę miłego weekendu:)

  OdpowiedzUsuń
 3. No wody u nas nie brakuje- staro rowia i pozostałości po Bugu widać na mapie z góry. A lasów jeszcze większe tereny, Bug jest objęty programem natura 2000 i nie reguluje się tu rzeki sztucznie. W tym tkwi jej siła i piękno- szkoda tylko pól uprawnych. ale dzięki temu człowiek ma co roku inny trochę krajobraz i może obserwować życie rzeki.. Dzięki! :) I wzajemnie! Udanego weekendu ")!

  OdpowiedzUsuń